O stronie

Witam Cię na stronach serwisu nafalach.pl – mojego muzycznego domu.

Znajdziesz tu około 600 stacji muzycznych, zawartych w ramach sześćdziesięciu gatunków, a to wszystko przyprawione szczyptą serca 😉 Jeżeli czegoś tutaj brakuje nie stało się tak dlatego, że coś nie jest wystarczająco „dobre”. To ja nie dorosłem na tyle, aby móc podpisać się pod pewnymi formami wyrazu.

Geneza…

Budząca się relacja pomiędzy artystą, a słuchaczem jest kompromisem różnych spojrzeń na rzeczywistość. Można powiedzieć, że świat dźwięku to świat międzyludzkiej integracji. Z tego powodu przy wyborze rozgłośni poza kierowaniem się intuicją, byłem otwarty na to co nowe. W założeniu serwis miał charakteryzować się dużą dawką muzyki, znikomą ilością reklam oraz miał nie nawoływać do fizycznych lub psychicznych form przemocy. Odpowiedź na pytanie, czy ta wizja została zrealizowana zostawiam Tobie.

Jak zacząć?

Wybierz gatunek muzyczny, klikając na przycisk „Wszystkie kategorie” w playerze na Stronie głównej. Następnie wskaż nazwę stacji, której chcesz posłuchać.

Radio nie działa ? Poinformuj mnie o tym klikając tutaj.

Życzę owocnych poszukiwań Twojego miejsca na falach:)

 

 


Zapraszam do odwiedzenia strony domowej witryny nafalach.pl, na której znajdziesz player z ponad sześciuset stacjami radiowymi wartymi poznania.